KONYA TİCARET BORSASI HEYETİ TİCARET BORSAMIZI ZİYARET ETTİ

KONYA TİCARET BORSASI HEYETİ TİCARET BORSAMIZI ZİYARET ETTİ

Highslide JS

Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ve yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyelerinden oluşan heyet, Kızıltepe Ticaret Borsamızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin, Meclis Başkanımız Nezir Yıldız tarafından karşılanan Konya Ticaret Borsası heyeti ile gerçekleştirilen toplantıda iki borsa arasındaki ikili iş birliğinin geliştirilmesine, Ülkemiz ve bölgelerimiz için yapılabilecek projeler ve işbirlikleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin, Konya Ticaret Borsası meclis ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek borsalar arası ikili iş birliğinin geliştirilmesinin Bölge ekonomilerine artı değer katacağını ifade etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şahin ve Meclis Başkanımız Nezir Yıldız ,Kızıltepe İlçemizin ekonomik ve sosyal durumu, Borsanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgileri paylaştı. Bölge Tarımı ve Ekonomik durumu, Sorunları ve Çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ise konuşmasında Konya Ticaret Borsası'nın hayata geçmiş ve gerçekleştirilmesi için başlatılmış projeleri hakkında bilgiler verdi. Toplantının sonunda, iki kurum birbirilerine günün anısına hediye takdiminde bulundu.


Tarih : 28.9.2019 / Yer : KIZILTEPE TİCARET BORSASI
Hit : 662